GRUPA PARAMED

Ratownictwo Medyczne

Grupa Paramed


Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu pierwszej pomocy oraz w organizowaniu zabezpieczeń medycznych różnego rodzaju imprez na terenie całej Polski. W naszych szeregach znajdują się Ratownicy Medyczni, Pielęgniarki, Ratownicy WOPR, Studenci Ratownictwa Medycznego oraz Ratownicy KPP. Naszą kadrę stanowią praktycy pracujący na co dzień w Zakładach Opieki Zdrowotnej oraz innych instytucjach pożytku publicznego na terenie całego kraju.

Nasza praca jest dla nas pasją, a nauka pierwszej pomocy jest misją, którą propagujemy wśród społeczeństwa, które, jak zauważyliśmy, w dużej mierze nie wie, jak postąpić w przypadku wystąpienia stanu zagrożenia życia. Na naszych kursach w sposób prosty i treściwy przestawiamy wiedzę teoretyczną dotyczącą standardów udzielania pomocy. Dzięki ćwiczeniom praktycznym nasi kursanci nabierają umiejętności, w jaki sposób postępować z poszkodowanym, jak radzić sobie ze stresem, a także ważną umiejętność pracy w zespole.

 

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do instytucji zajmujących się wychowaniem dzieci i młodzieży, zakładów pracy oraz wszystkich osób chętnych i gotowych do zdobycia wiedzy w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, w której dzięki swej złożoności i szerokiemu wachlarzowi usług i produktów każdy znajdzie coś dla siebie.
 
 

Nie bądź obojętny wobec życia ludzkiego, zdobądź na naszych kursach
wiedzę niezbędną do udzielenia pierwszej pomocy.